Informacje o stronie

Hiperkonkursy, jak mówi sama nazwa, jest to portal zajmujący się internetowymi konkursami z nagrodami. Służy nie tylko jako katalog konkursów, które działają na różnych stronach, ale bezpośrednio tutaj możesz wziąć udział w konkursie i wygrać. Na naszej stronie znajdziesz konkursy, które przygotowujemy bezpośrednio my we współpracy z naszymi partnerami i sponsorami, a także linki do konkursów, które znajdują się na innych stronach a ich organizatorzy je u nas zamieszczają i reklamują.

Uczestnictwo w naszych konkursach jest za darmo, wystarczy się bezpłatnie zarejestrować, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować w przypadku ewentualnej wygranej. Zobacz więcej Regulamin strony. Konkursy na które odsyłamy, mogą działać inaczej, chociaż nasi administratorzy zawsze przed zatwierdzeniem je kontrolują, nie jesteśmy w stanie dopilnować ich prawidłowości, także na odpowiedniej stronie radzimy najpierw zapoznać się z ich konkretnym regulaminem.

Jeśli lubisz brać udział w konkursach i nie chcesz, aby Cię żaden ominął, gorąco polecamy poprosić o wysyłanie informacji o nowych konkursach na adres e-mail. Wystarczy podać swój adres e-mail, potwierdzić kliknięciem na link, a zapowiedzi zaczną przychodzić bezpośrednio na Twoją pocztę. Wysyłanie tych e-maili możesz w podobny sposób w każdej chwili anulować.

Informacje o Organizatorze

Administratorem stron jest nasza firma, którą większość ludzi zna, dzięki największemu portalu ogłoszeniowemu hiperkonkursy.pl Nasza firma prowadzi portale także w innych krajach.

Konkursy były na początku umieszczone na Hiperogłoszeń, dzięki stale rosnącej popularności konkursów doszło do ich wydzielenia i powstania wyspecjalizowanego portalu HiperKonkursy.pl, właśnie się znajdujesz na jego stronach. Mamy nadzieję, że będą Ci się podobać nasze strony i że będziesz nas często odwiedzać.